< VISSZA

Anilogue 2019 - Animált éj


Animációs válogatás két szünettel, 315 perc, 2019
eredeti nyelven, angol felirattal

Időpontok:

Rendező: több rendező

Ezen az éjszakán 66 film és mintegy 315 percnyi mozgókép várja az animáció szerelmeseit.

Gorilla in the Washing Machine (HueiJen Hung, 8:14, 2019, EE)

The Bathers (Sonia Beckwith Cole, 1:19, 2019, CA)

FLORA (Chaerin Im, 4:17, 2018, US)

Contact (Mari Kivi, 4:51, 2018, EE)

Tango of longing (Marta Szymańska, 5:22, 2018, PL)

Sweet Sweat (Jung Hyun Kim, 6:13, 2018, EE)

Narkissos (Nora Štrbová, 3:04, 2018, CZ)

5 Reasons why I don't trust Jellyfish (Shenja Tatschke, 1:25,2019, DE)

Beautiful (Weronika Kuc, 7:00,2018, PL)

Babines (Emilie Praneuf, 8:37,2018, BE)

Happy Ending (EunJu Ara Choi, 4:45, 2018, UK)

Feeling myself (Joana Flauzino, Débora Rodrigues, Vanessa Santos, 6:00, 2018, PT)

Kinky Kitchen  (Bea Höller, 2:00, 2018, DE)       

Poetika Anima (Kriss Sagan, 5:14, 2018, SK)      

Roses in the Night (Pencho Kunchev, 11:06, 2018, BG)  

Beddreams (Zsófia Csánki, 3:09, 2019, HU)       

Around the stairway (Die Wimmelgruppe, 5:00, 2018, CH)        

Maestro (Illogic, 1:40, 2019, FR)

Orbit (Tess Martin, 6:49, 2019, NL)        

ZARAE (Samy Seffadj, Tanguy Girard, Camille Maupoil, Melanie Gasteble, 4:00, 2018, FR)           

Linzer Lust (Maya Yonesho, 3:17, 2019, AT)       

MIDDLEWARE  (Christopher Alves, Alisson Sam, 2:10, 2018, FR)

There Was Just One Moon (Joris de Jong, 3:45, 2019, NL)

Afterimage (Filippo Morini, 2:50, 2019, IT)        

Sunset  (Marcin Giżycki, 3:15, 2019, PL)  

NESTS of Glass + Steel (Matt Biggs, 4:14, 2018, UK)     

Tulipomania: Off the Map (Cheryl Gelover, Tom Murray, 3:54, 2018, USA)        

Martian Logistics Co. (Csaba Molnar, Krisztian Kis, 2:25, 2018, HU)        

Not Alone (Filipa Santos, 1:50, 2019, UK )

Story (Jolanta Bankowska, 5:08, 2019, PL)

Mourning Mantra by Baeilou  (Miguel Rodrick, 2:42, 2018, CO)           

Intermission Expedition (Wiep Teeuwisse, 8:21, 2019, NL)        

PROJECKT (Rémi Carles, Victor Jarnoux, 2:55, 2018, FR)

Monachopsis (Kim Aleksander Strandli, 3:42, 20, DK)    

The Flood Is Coming    (Gabriel Böhmer, 8:57, 2018, UK)           

Pomme de Terre (Sebastian Doringer, 1:00, 2018, AT)   

Boilermaker (Risto Kütt, 4:05, 2018, EE)

Food Chain (Liis Kokk, Mari Kivi, 8:30, 2018, EE)

Skeleton In The Closet (Tomi Malkki, 10:42, 2019, FI)

Let Her Rip (Micky Wozny,1:29, 2019, UK)        

Ode (Shadi Adib, 2:30, 2019, DE)           

Sauvage (Raoul Dhellemmes, Axel Beaudelot, Pauline Lemaire, Marius Dalle, Alexis Jouen, Ophélie Kaszynsk, 4:42, 2019, FR        )

PIT STOP (Mikail Ekiz, 3:55, 2019, USA) 

Large Scale Absurdities, Vol. 3: Docile Town (Charalambos Margaritis, 4:20, 2019, CY) 

Deboned (Elise Eetesonne, 4:50, 2018, BE)        

The Little Soul (Barbara Rupik, 9:00, 2019, PL)  

Not Today (Marine Jacob, 5:20, 2018, BE)         

I have problems (Zsuzsanna Debreczeni, 6:34, 2018, HU)          

Soup (Panagiotis Charalampous, 4:30, 2019, GR)

Monster (Adriano Gomez, 1:30, 2017, BR)         

No, I Don't Want to Dance! (Andrea Vinciguerra, 2:39, 2019, UK)         

400 Mph (Paul-Eugène Dannaud, Julia Chaix, Lorraine Desserre, Alice Lefort, Natacha Pianeti, Quentin Tireloque, 4:50, 2019, FR)         

Honour (Frederic Siegel, 5:00, 2018, CH)

JOHN DON'T KNOW NOTHIN! (13:40, 2019, UK, Conor Kehelly)

Tuna (Cliona Noonan, 6:00, 2019, IE)     

LE CHANT DES CIGALES (Florent Tailhades, Gabriel Ramain, 2:00, 2018, FR)      

In between the walls of perception (Pablo Ballarin, 3:50, 2018, EE)      

First Love (Andrei Girich, 3:30, 2017, EE)

Animals (Tue Sanggaard, 6:11, 2019, DK)          

What's Behind That Door? (Nathan Harbonn Viaud, 6:13, 2019 , FR)     

POLARBARRY - LET'S BREAK THE ICE!! - VLOG #207  (Wouter Dijkstra, 4:37, 2019, NL)           

Inverse Me (Nina Markus, 4:49, 2019, NL)         

The Midnight Freak Train (Joseph Derrick, Samuel Elphick, 3:00, 2019, UK)

The washing machine  (Vanja Vikalo, 4:18, 2019, SR)    

Echoes (Diana Acién Manzorro, 5:29, 2019, ES)  

Cinetic (Thomas Lagana, Johanna Bardon-Brun, Robin Bouillet, Marie Jullietty, Hugo Meheust, 6:27, 2019, FR)     

A program megtekintését 18 éven aluliak számára nem ajánljuk.

Tovább az Anilogue Filmfesztivál részletes programjára

Jegyinformációk

Az Animált éjre a belépő 2500 forint.

Kedvezménytípusok

A diák- és nyugdíjasjegy ára 2100 forint.

Az elővételi kedvezmény: az Animált éj belépők november 26-én pénztárzárásig 2100 forintos áron kerülnek értékesítésre.

Hírlevél feliratkozás

Az Uránia heti moziműsora

Metropolitan Opera 2019-2020 - új időpontok

Bolsoj Balett 2019-2020 - új időpont

NT Live - új időpontok

Exhibition on Screen 2019/20 - új időpontok

Itáliai utazás 2019/2020

TürkÍz filmnapok

Összhang - vetítéssorozat akadálymentesített magyar felirattal. 2019. Ősz

Uránia Aranykönyv

Hívjon minket +36 1 486-3400 Főoldal Az oldal tetejére

Pénztárnyitás és Emeleti kávézó: Az első előadás előtt 30 perccel.
Pénztárzárás: az utolsó előadás kezdetét követően 15 perccel.

© Uránia Nemzeti Filmszínház

1088 Budapest, Rákóczi út 21.

megközelítés
jegyinformáció
írjon nekünk!
közérdekű adatok
sajtó
Adatvédelmi tájékoztató